ШКІРА - ДЗЕРКАЛО ОРГАНІЗМУ

Як розпізнати, що «віддзеркалює» шкіра, про що хоче повідомити своєму господарю? До вашої уваги декілька ознак:
1. Шкіра стала жовтуватого відтінку - потрібно терміново обстежувати печінку і жовчний міхур (можливі застій жовчі і запальні процеси).
2. Молочна блідість може свідчити про дві проблеми: анемію, пов'язану з дефіцитом заліза, а також про порушення дихання - хвороби легенів і бронхів.
3. Загальна блідість у поєднанні з синюватим відтінком, особливо в ділянці носогубного трикутника і нігтів, - явний сигнал про проблеми з серцем.
4. Мармурова шкіра свідчить про ламкість судин і утворення підшкірних гематом.
5. Жирна - про прояв гіперфункції сальних залоз або порушення ліпідного (жирового) обміну. Добре б обстежити травну систему.
6. Червонуваті плями на обличчі і шиї - найчастіше прояв алергії: харчової або лікарської.
7. Висипання червоних крупних прищів на обличчі та тілі - або проблеми зі шлунково-кишковим трактом, частіше з кишечником, що дають інтоксикацію, або прояв гіперандрогенії (надлишок чоловічих гормонів у жінок).
8. Ділянки сухої шкіри на ліктях - знак загального зниження імунітету й авітамінозу, зокрема нестача вітамінів групи В.
9. Бліда, злегка набрякла, особливо на обличчі і литках, - сигнал про ниркові захворювання та інші розлади видільної системи.

10. Поява червоних родимок на шкірі свідчить про хвороби підшлункової залози та печінки.
11. Горбиста шкіра з нерівним кольором - реакція на надлишок в організмі шлаків і токсинів.
12. Свербіж шкіри може свідчити про наявність алергії або інших шкірних захворювань, таких як дерматит, екзема, нейродерматоз, грибок, кропив'янка, короста...
Отже, дивлячись щоразу на себе у дзеркало, зверніть увагу на те, як виглядає ваша шкіра. А у разі виявлення серйозних змін чи проблем зі шкірою варто звернутись до дерматолога, який ретельно огляне, проведе діагностику та призначить необхідне лікування. Враховуючи те, що шкірні хвороби можуть бути небезпечними і з часом набувати хронічного характеру, спеціалісти МЦ «Благомед», радять не відкладати візит до дерматолога, оскільки це ускладнить процес лікування та одужання.

ПРОФІЛАКТИКА ДИТЯЧИХ ХВОРОБ ШКІРИ


У першу чергу, необхідно дотримання всіх правил гігієни житла, тіла й одягу. Також потрібно правильне харчування з достатньою кількістю вітамінів, правильний режим. Як тільки ви виявили у одного з дітей шкірне захворювання, постарайтеся виключити спільне користування близнюків одягом, іграшками, посудом і т.д. Більшість гнійничкових, грибкових і вірусних захворювань заразні і легко передаються від хворих дітей або тварин. Часто шкірні захворювання викликаються алергенами - харчовими, ароматами, медикаментами. Їх необхідно вчасно виявити. Шкіра дітей легко забруднюється, особливо під час гри на вулиці, дачній ділянці. Мікроби з пилу і бруду легко проникають в дитячу шкіру.

Чим рідше вона пошкоджується і забруднюється, тим рідше виникає такий різновид шкірних захворювань, як гнійничкові. При грибкових захворюваннях (це трихофітія, або стригучий лишай, а також опік) хворої дитини потрібно негайно ізолювати від контакту з іншими дітьми і показати лікареві. Видужалий дитини пускають у дитячий колектив тільки після того, як він пройде триразовий аналіз на грибок. Ізолюють від оточуючих і хворого на коросту. Для попередження корости потрібно стежити за здоров'ям домашніх собак і кішок, які можуть переносити захворювання. Обов'язково потрібно дотримуватися гігієни ліжку, одягу, іграшок - у всіх них може «оселитися» коростяний кліщ. Профілактика дитячих хвороб зміцнить здоров'я Вашого малюка та подарує радість життя та спілкування. Будьте здорові!

Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати